O MNIE I O NAS

Kim jestem ja?

Jak dotąd – żoną, mamą, tłumaczką, autorką artykułów. Wygląda na to, że też blogerką :) Uwielbiam książki, kocham muzykę, mam fioła na punkcie brytyjskich seriali i programów TV, wszystkiego, co dotyczy Śródziemnomorza – ze szczególnym wskazaniem na Hiszpanię; lubię obejrzeć dobry mecz piłki nożnej.

Kim jesteśmy MY? – My to:

Mama – dziewczyna z Warszawy, która uwielbia kawę i szarlotkę – oba obowiązkowo z cynamonem!

Warsaw, Poland

Tata – chłopak z Anamoros w Salwadorze, który robi najlepsze na świecie guacamole – dla siebie najchętniej z chiltepes, czyli wyjątkowo pikantną środkowoamerykańską odmianą chili.

El Salvaror

Jesteśmy dużą, głośną i buzującą emocjami rodziną – mamy pięcioro dzieci: dwóch chłopców (najstarszy i najmłodszy), a pomiędzy nimi trzy dziewczynki. Każde z nich ma inny, bardzo „swój” charakter. Mieszkaliśmy długo w Warszawie, obecnie naszym domem jest Barcelona, ale kto wie, gdzie nas los rzuci w przyszłości…

O czym jest ten blog?

Zasadniczo właśnie o mnie i o nas, o tym, jak to jest być wielodzietną, mieszaną kulturowo i językowo rodziną i nie zwariować : ) Ale nie odmówię też sobie podzielenia się od czasu do czasu ze światem moją osobistą opinią na temat tego, co właśnie przeczytałam albo obejrzałam.

 Cynamon & Chiltepes 2015